Láska na první pohled – bomber od City Folklore!

City Folklore Bomber

Asi každý z nás má hromadu oblečení. Z té hromady oblečení, nebo i bot, jsou ale oblíbenější kousky, i když si to zrovna neuvědomujeme. Sama za sebe můžu říct, že doma toho mám celkem dost. (Moje pokusy o úklid a protřídění šatníku nejsou zatím moc úspěšný. Většinou funguje zákon. Vyhoď 1 a kup 2, takže neustále rosteme.) Neumím se věcí moc zbavovat, i když je moc nenosím. Jsou ale kousky, které nosím častějc než ostatní. A pak je pár spešl kousků, které jsem si zamilovala a mohla bych je nosit pořád. A právě tenhle bomber od značky City Folklore je jeden z nich!

City Folklore je česká značka, která se zrodila v Ostravě. Miluju jejich jednoduchý a minimalistický styl. Mám od nich i pár jiných kousků… Poslední dobou cítím, že stárnu a většinou se vyhejbám velkým barevnostem a šílenostem. Občas prostě ale mám zkrat. Koupím si něco, co vybočuje z jednoduchosti a jednobarevnosti. Častokrát se ale stane, že to pak moc nevytáhnu. Ale tenhle bomber od CF mě prostě uhranul! Láska na první pohled. Mám pocit, že byla dělaná na míru mně a nejradši bych ji ze sebe nikdy nesundala! (Děkuju za ní!)

Ta bundička je dokonalá, co myslíte? Zkombinovala jsem ji s tmavými džíny z H&M, šedou mikinou Roxy, černým kulichem Carhartt a teď aktuálně mejma nejoblíbenějšíma teniskama Puma Suede. Za mě jednoduchej outfit, kterej ta bunda posouvá na další level. Tohle jsem já.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A abyste opravdu pochopili, že ta bunda je dokonalá! Přikládám ještě pár fotek v ní, Je boží! Určitě doporučuji čeknout celej web City Folklore. Je tam spousta úžasnejch kousků – odkaz zde. Showroom mají v Ostravě na Nádražní, nebo je najdete i v Parazit Fashion Shop v Karlově v Praze a nebo v Urbanstoru! A pokud vás baví i prolejzání různejch design marketů, určitě tam narazíte i na jejich stánek.

Tak co na bundičku vy? Block or not?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *