Maskáč – ano nebo ne?

Maskáč

Nejsme vojandy ani ve volných chvílích nejezdíme rybařit. Ale maskáč, i obecně army styl nás opravdu baví. Úplně nezávisle jsme si pořídily pár maskáčových kousků do našich skříní. Možná je to tím, že máme obě rády takový ten pánský styl. Stoprocentně mu dáváme přednost před šatičkama. Neřídíme se, jestli je to v kurzu či není, ale opravdu nosíme, co se nám líbí. A tak jsme našich pár kousků daly dohromady a nafotily společně dva maskáčové outfity.

Najdete spoustu článků o tom, jak se vrací maskáč do módy, jak ho nosit a jak správně kombinovat. Nicméně jsem si udělala malý průzkum a maskáč se podle článků zřejmě vrací každej rok a v jakémkoli období. (Takže ho můžete nosit vlastně pořád.) Dočetla jsem se, že u pánských stylů jako je army a maskáčová móda se doporučuje nosit vždy pouze jeden kousek – tedy jeden výrazný, v našem případě maskáč, a doplnit ho neutrálním zbytkem. Za nás doporučujeme nosit to tak, jak se vám to líbí. (Najděte si ten svůj styl.) Zvolily jsme dvě možnosti – Kristý na sobě má maskáčový kabátek doplněný černou a bílou kombinací. Já jsem zvolila černo-bílej základ a k tomu více maskáčových doplňků. Který outfit se vám líbí víc?

Já jsem zvolila takovou svoji klasiku – černé džíny, černobílé triko Vans a černej bomber z Pull&Bear. Tahle kombinace pak jde dotunit podle vaší nálady jakoukoliv barvou a rozbít tak tu nudu. V tomhle případě mám Nike Janoski Max v barvě Camouflage a jsou bezvadný. K tomu jsem zvolila v barvě tašku z Cropp shopu a hodinky Neff (Jejich hodinky miluju, jsou krásně barevný a za slušnou cenu. Takže doporučuju.). Kdybych měla doma i čepku, klidně bych ji k tomu taky vzala. Myslíte, že je toho maskáče moc? Já se toho nebojím.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kristý zvolila přesný opak mě – tedy jeden výrazný maskáčový prvek a ladila zbytek do černé a bílé (podle internetových návodů přesně tak, jak má bejt). Ten kabátek Replay je bomba (u nás mají dva butiky a to na Chodově a nebo v Rytířský), lehčí, dlouhý a barva je prostě perfekt. K tomu si vzala černé džíny s díry na kolenou (děravý my milujeme), bílé Adidasky a kabelku Replay se zlatými cvočky. (Mě by se k té červené rtěnce líbily i například červené Superstary nebo AirMaxy. Co myslíte?)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Abych to shrnula – za nás maskáč pecka, ať je v módě nebo ne. Každej by si to měl poladit podle svýho uvážení tak, jak se mu to líbí. V kurzu je takřka každej rok, je jedno v jakém období. Ať si ostatní myslej, že jsme rybářky – je nám to jedno. Nás tyhle kombinace baví.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

1 komentář u „Maskáč – ano nebo ne?

  • Odpovědět Barbora š 3.9.2017 at 13:36

    Aj za mě maskáč pecka! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *