Novej Converse store v OC Chodov!

converse
Bude se vám to zdát nemožný, ale Stuchla se stala na hodinku VIP! Dobře dobře, je to hodně nadnesené – tak vám to vysvětlím… Bylo ráno, vše zalité mlhou, na okně kapky rosy. Valila jsem si to do práce a v tom si přečetla tu supr čupr zprávu. Ale nebudu vás teda dlouho napínat. 12. října 2017 otevírali po rekonstrukci OC Chodov, kde byl i opening prvního monobrand storu Converse u nás. A já byla pozvaná na otevíračku?! Skákala jsem do stropu radostí! To jako vážně. Cejtila jsem se celej den jak hvězda. (Na místě mě to pak upřímně rychle přešlo.) A jestli vás zajímá víc, jak store vypadá a jakej jsem neprofík, čtěte dál.

pozvanka-converse

Šla jsem tam hned na začátek, jako amatérek. Přeci jenom hvězdy chodí poslední a v té elitě ještě teda zdaleka nejsem. (Škoda.) A tak jsem přišla mezi prvníma. Hlavní výhodou je, že je pořád dostatek jídla a bublinek. Nicméně páč tam bylo jen pár lidí, dostáváte jejich veškerou pozornost. A na to upřímně jsem nebyla připravená. A tak si museli říkat – co ta tu dělá? To není žádnej známej gesicht. Navíc jsem si nedovolila vzít někoho s sebou, což byla teda osudová chyba. Nechtěla jsem hned po příchodu zase zmizet, a tak jsem si to tam chvíli očumovala. Pro příště by bylo lepší vzít si parťáka. Všechny známý blogeríny jednak chodí v partě a druhak se znají navzájem. Ale i když jsem tam trochu omylem, užila jsem si to. O to víc stories jsem si udělala – heh. Po chvíli se ale prodejna naplnila a s tím pak už dokážu hrát. Prostě zmizím v davu.

Slavnostní otevření bylo ve stylu nové kolekce Converse NBA. A byla to fakt pecička! Na místě byl DJ, moc dobrý americký hotdogy (Ale dala jsem si na šlušňáka jen jeden. Aby to nevypadalo, že jsem se přišla jen nažrat. Jinak bych snědla tak tři.), šampíčko do hlavy, ale i VRko. Prodejna je teda fakt stylová, jak bychom od Converse asi čekali. A podle mě tam najdete cca 100 různých modelů conversek, ale i moc hezký hadýrky na sebe. Dřív jsem byla hodně VANS člověk. Ale musím říct, že některý kecky, trička i mikiny mě fakt uhranuly a uměla bych si vybrat.

A ještě pro případ, že by se tento článek dostal na správná místa… Milý Ježíšku, celý rok jsem byla hodná a celkem i dřu. Čas od času jdu cvičit, hodně spím a hodně jím. Myslím si, že bych si zasloužila jeden novej outfitek. (Kdybych se do těch svejch starejch už nevešla. Tak pro jistotku.) V Converse se mi toho líbilo fakt moc. Ale když bych si teda musela vybrat, byla by to kolekce níže. Stačí ty botky s růžema, k tomu tričko a čepka do setíku. (Jako za mě fakt top a to na červenou barvu nejsem.) Díky moc! Tvá Stuchlička.

Takže shrnutí – butik je krásnej. Určitě stojí za to navštívit. Pokud patříte jako já do „keckové sekty“, určitě si tam vyberete ty svoje. Dokonce tam maj už i zimní boty a teda já bych si vybrala ty béžové kožené níže. Ponaučení na příště (pokud nějaké bude) – na otevíračku si beru parťáka, ať tam nejsem celou dobu šílenej loner a nemusím dělat 120 987 564 stories, abych se zabavila a nezmizela hned po příchodu. A taky bych si příště mohla na Converse opening vzít conversky, a ne Pumy. (I když teď ty Pumy jsou moje best of!) Naštěstí jsem teda nebyla jediná.

1 komentář u „Novej Converse store v OC Chodov!

  • Odpovědět Ježíšek 4.11.2017 at 20:10

    Milá Stuchličko,
    budou ve velikosti 38?

    Ježíšek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *